Termet në Gjilan dhe Prishtinë

Autori:Avdyl Pajaziti

Para pak minutash, më saktë në orën 10:50, ka ndodhur një termet në i cili është ndier më së shumti në rajonin e Gjilanit, e më pak në Prishtinë.

Tërmeti me epiqendër 5 km në jugperëndim të Gjilanit, pati magnitudë 3.4 shkallë të Rihterit.

Ende nuk është raportuar për dëme materiale apo për ndonjë viktimë.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/termet-ne-gjilan-dhe-prishtine/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala