Termet afër Ulqinit

Autori:Zekirja Shabani

Një tërmet me forcë 3,2 gradë të Richterit ka goditur te premten rajonin katër kilometra në juglindje të Ulqinit, njoftojnë medie nga Mali i zi.

Tërmeti ka ndodhur në orën 10.46 e epiqendra e tij ka qenë në thellësinë prej 13 kilometrash, transmeton Koha.net.

Theksohet se nuk ka pasur dëme materiale.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/termet-afer-ulqinit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala