Tenton të korruptojë policinë me 20 euro

Autori:Avdyl Pajaziti

Është arrestuar një i dyshuar në Prizren, pasi i njëjti u ka ofruar zyrtarëve policor 20 €, raporton policia.

Paratë janë ofruar me qëllim që mos të gjobitet pasi veturën e kishte pa regjistrim,transmeton Koha.net.

Me urdhër të prokurorit vetura është konfiskuar ndërsa i dyshuari është liruar.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/tenton-te-korruptoje-policine-me-20-euro/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala