Tentim vrasje në Deçan

Autori:Avdyl Pajaziti

Një qytetarë është plagosur me armë zjarri në këmbë derisa po pinte kafe në një lokal në qendër të Deçanit.

Ai është goditur me plumb nga një person, tani i njohur për policinë nga vetura në lëvizje.

I plagosuri është dërguar për shërim në spitalin e Pejës. Në stacionin policor është vetëdorëzuar një mashkull duke dorëzuar edhe pistoletën e kalibrit 7.65 mm dhe tre fishekë. I vetëdorëzuari është në mbajtje, ndërsa një tjetër është ne arrati

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/tentim-vrasje-ne-decan/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala