Temperaturat e qytetit deri në 33 gradë celcius

Autori:Avdyl Pajaziti

Meteorologët kanë paraparë që sot në Kosovë do të mbajë mot me dielll.

Sipas tyre, temperaturat e mëngjesit pritet të nisin nga 12 deri në 20 gradë Celsius.

Temperaturat gjatë ditës pritet të rriten nga 27 deri në 33 gradë.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/temperaturat-e-qytetit-deri-ne-33-grade-celcius/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala