Temperatura të pabesueshme në vjeshtë

Autori:Gazeta Fjala

Në vendin sot janë regjistrua temperatura shumë të larta- që është e pazakonshme për ditët e vjeshtës.

Aktualisht temperatura është 34 gradë Celsius. Por, kjo pritet të ndryshojë që nga nesër, kur pritet të përgjysmohen temperaturat.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/temperatura-te-pabesueshme-ne-vjeshte/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala