Televizioni i LG që pshtjellet [FOTO]

Autori:Avdyl Pajaziti

LG ka krijuar një televizion 55 inch i cili është aq i hollë – 1mm – saqë mund ta pshtjellësh. Ka peshë rreth 1 KG dhe mund të vendoset në muri me anë të magnetit.

LG

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/televizioni-i-lg-qe-pshtjellet-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala