Telefoni më i shtrenjtë në botë

Autori:Avdyl Pajaziti

Telefoni më i shtrenjtë që ekziston është iPhone 4 Diamond Rose 32GB, i krijuar nga Stuart Hughes. Me çmim rreth 8 milion dollarë, është i mbështjellë në ngjyrë trëndafili dhe përafërsisht ka 500 diamante 100 karatësh. Pjesa e prapme e saj gjithashtu ka ngjyrë trëndafili dhe ari, dhe ka shenjën e Apple të punuar me 53 diamante, përderisa butoni i saj i përparshëm është prej platini, me një diamant në mes.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/telefoni-me-i-shtrenjte-ne-bote/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala