Tek të arrestuarit nuk u gjet asgjë që helmimon ujin

Autori:Zekirja Shabani

Policia e Kosovës ka njoftuar se në veturën e të arrestuarave afër liqenit të Badovcit, që dyshohen për terrorizëm janë gjetur flamuj e bluza, por nuk është gjetur asgjë që ndërlidhet me helmimin e ujit.

Zëdhënësi i Policisë, Baki Kelani ka thënë se 5 të arrestuarit janë shtetas të Kosovës, ndërsa dy nga ta janë arrestuar edhe më herët dhe dyshohet se kanë qenë të lidhur me ISIS-in. Ai ka bere te ditur se nuk dihet caku i sulmit pasi hetimet janë duke vazhduar.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/tek-te-arrestuarit-nuk-u-gjet-asgje-qe-helmimon-ujin/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala