Të shtëna në Paris

Autori:Avdyl Pajaziti

Siç raporton CNN në këto momente në Paris po donimon një panikë. Po shihen qytetarë duke iukur prej memorialit në Paris.Njerëzit e grumbulluar nisën të iknin pasi gjoja dëgjimit të disa të shtënave të cilat policia ende nuk ka…

Siç raporton CNN në këto momente në Paris po donimon një panikë. Po shihen qytetarë duke iukur prej memorialit në Paris.

Njerëzit e grumbulluar nisën të iknin pasi gjoja dëgjimit të disa të shtënave të cilat policia ende nuk ka konfirmuar vërtetësinë.

Një dëshmitar ka thënë për Reuters se kanë dëgjuar të shtëna dhe nga paniku kanë nisur të ikin.

Qytetarët ishin grumbulluar për të bërë homazhe për viktimat e 13 nëntorit në Paris.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/te-shtena-ne-paris/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala