Të shtëna me armë në Pejë, plagoset një përson

Autori:Avdyl Pajaziti

Para pak çastesh ne qendër të qytetit të Pejës, ka ndodhur një përleshje mes disa të rinjeve ku nuk kanë munguar edhe të shtenat me armë zjarri, ku si pasojë ka mbetur i plagosur nje person.

Per me shume informata ju njoftojme ne vazhdim./elajm.com

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/te-shtena-me-arme-ne-peje-plagoset-nje-person/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala