Të shtëna me armë afër shkollës ‘Ismail Qemali’

Autori:Avdyl Pajaziti

Para disa çastesh në afër shkollës fillore “Ismail Qemali” të Prishtinë janë dëgjuar disa të shtëna armësh. Ende nuk dihet motivi këtyre të shtënave. Policia ka dal në vendin e ngjarjes dhe është duke i zhvilluar hetimet.

Rastin për Indekesonline e ka konfirmuar edhe Zëdhënësi rajonal i komunës së Prishtinës, Agron Borovci.

“Ka dal në vendin e ngjarjes, nuk ka ndonjë informatë lidhur me atë se a ka viktima a jo. Hetimet janë duke vazhduar”, ka thënë zëdhënësi rajonal i komunës së Prishtinës, Agron Borovci

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/te-shtena-me-arme-afer-shkolles-ismail-qemali/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala