Të rinjtë qajnë kur flet lideri i tyre, Albin Kurti (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Nuk janë vetëm liderët e vendeve komuniste që nxisin emocione te përkrahësit e tyre sidomos kur mbajnë fjalime para masës.

Edhe disa të rinjve të Vetëvendosjes iu kanë dalë lotët duke dëgjuar fjalimin e Albin Kurtit për bashkim kombëtar, transmeton express.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/te-rinjte-qajne-kur-flet-lideri-i-tyre-albin-kurti-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala