Të reshurat bllokojnë magjistralen Prishtinë – Pejë (Foto)

Autori:Zekirja Shabani

Për shkak të reshurave të mëdha të shiut pasditen e së enjtes në vendin e quajtur Kroi I Mbretit është bllokuar magjistralja Prishtinë – Pejë. Kolona, raportohet të jetë më shumë se 3 kilometra.

shiuaaa

kolona 3

kroi-i-mbretit kolona 2 kolona kolona 4

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/te-reshurat-bllokojne-magjistralen-prishtine-peje-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala