Të hareshmit e Kosovës (Foto)

Autori:Zekirja Shabani

Për festën e pavarësisës së Kosovës, në sheshin “Nëna Terezë” në Qendër të Prishtinës gjatë ditës nuk kanë munguar as vallet tradicionale.

20150217_164411

20150217_164556

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/te-hareshmit-e-kosoves-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala