Të dehurit sulmojnë policin në Ferizaj

Autori:Avdyl Pajaziti

Dy persona të dehur kanë sulmuar një policë në Ferizaj. Ngjarja ka ndodhur dje, përderisa personat e dehur kishin shkaktuar një aksident trafiku, përderisa udhëtonin me veturën e tyre.

“Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj K/Shqiptar (njëri i moshës së mitur) pasi të njëjtit në ndikim të alkoolit fillimisht me veturën me të cilën ishin duke udhëtuar kishin shkaktuar aksident trafiku e më pas kishin sulmuar fizikisht një zyrtar policor i cili ishte duke u marrë me rast”, njofton Policia e Kosovës, raporton ORAinfo.

Me urdhër të prokurorit njëri nga të dyshuarit është dërguar në mbajtje, ndërsa tjetër është liruar në procedurë të rregullt. /ORAinfo/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/te-dehurit-sulmojne-policin-ne-ferizaj/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala