Të bësh vrimë në ujë / Pamjet befasuese që vijnë nga Anglia

Autori:Avdyl Pajaziti

Imazhet befasuese mëposhtë vijnë nga Anglia. Bëhet fjalë për vrima reale në ujë që mund të shihen në digën e Ladybower. Ato ngjajnë sikur një vaskë po shkarkohet duke formuar një rreth perfekt.

1235

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/te-besh-vrime-ne-uje-pamjet-befasuese-qe-vijne-nga-anglia/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala