Taulant Xhaka: Graniti është krenar po aq sa unë

Autori:Avdyl Pajaziti

Taulant Xhaka ka marrë urime nga Granit Xhaka pas fitores kundër Armenisë.

Ylli i Borussia Monchengladbach, Granit Xhaka, ka uruar për fitoren kundër Armenisë vëllanë e tij, Taulantin.

Ky i fundit pas ndeshjes për SuperSport theksoi se Graniti është krenar për Shqipërinë aq sa vetë ai.

“Graniti është krenar si unë që është shqiptar. Ne besoj se e kemi treguar këtë”, u shpreh Taulanti.

“Ai më ka dërguar mesazh duke më uruar për fitoren. Tani unë do të festojë më familjen time”, shtoi tutje mbrojtësi kosovar.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/taulant-xhaka-graniti-eshte-krenar-po-aq-sa-une/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala