Tani mund ta dini se kush ju ka fshirë nga Facebook

Autori:Avdyl Pajaziti

Kjo aplikacion i ri do të ju tregojë se kush ju ka përjashtuar ju.

Aplikacioni, i quajtur Who Deleted Me for Facebook, bën një listë të tanishme të miqve tuaj në Facebook dhe gjurmon ata që ju heqin gjatë kohës.

Për fat të keq, aplikacioni nuk e di se kush ju ka fshirë në të kaluarën; ajo vetëm funksionon vetëm pas kohës kur ajo është shkarkuar., e cila është në Who Deleted Me for Facebook është në dispozicion për iOS, Android dhe një zgjerim të Chrome.

Ky aplikacion u lansua në vitin 2009 por nuk kishte shumë sukses.
Tani, siç raportuan aplikacioni është kthyer me karakteristika të reja. Kuske tha se kjo nuk duhet të jetë me aftësi të kufizuara këtë herë.

Sidoqoftë, në faqen e internetit Who Deleted Me kanë qenë duke përjetuar disa probleme të përdorshmërisë pas rilindjes së saj.
Ndërkohë, shumë përdorues janë ankuar në Google Play Store se aplikacioni është i dështuar për ta ngarkuar.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/tani-mund-ta-dini-se-kush-ju-ka-fshire-nga-facebook/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala