Takohën Hashim Thaçi e Shpend Ahmeti (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Zëvendës kryeministri i Republikës, njëherësh ministri i Punëve të Jashtme, Hashim Thaçi në profilin e tij në “Facebook” ka postuar një fotografi me kryetarin e Prishtinës, Shpend Ahmetin.

Thaçi dhe i pari i Prishtinës ishin dje së bashku gjatë një pritje për Ambasadorin e Britanisë së Madhe Ian Cliff i cili tani po e lëshon Kosovën pas katër vite shërbimi, transmeton zeri.info

“U mblodhën miqtë kosovarë dhe të huaj të Ambasadorit. Ambasadori Cliff ndihmoi shumë vendin tonë, nga puna e shkëlqyer në renovim të shtëpive otomane në Nënkalanë e Prizrenit e deri tek projektet e diplomacise publike me shtetet që nuk kanë njohur Kosovën”, ka shkruar Thaçi.

Image
Image

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/takohen-hashim-thaci-e-shpend-ahmeti-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala