Suspendohet kryeprokurorja e Gjakovës, Shpresa Bakija

Autori:Avdyl Pajaziti

Kryeprokurorja e Prokurorisë Themelore në Gjakovë, Shpresa Bakija, është suspenduar nga të gjitha funksionet saj në Prokurori, shkruan sot Koha Ditore.

Vendimin për këtë e ka marrë Këshilli Prokurorial, të hënën, pas rekomandimeve të Zyrës së Prokurorit Disiplinor që kërkoi inicimin suspendimit të saj.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/suspendohet-kryeprokurorja-e-gjakoves-shpresa-bakija/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala