Suspendohen për seancën e sotshme deputetët e opozitës

Autori:Gazeta Fjala

Raportohet se janë suspenduar deputetët opozitarë që sot ishin prezentë në sallën e Kuvendit.

Nga opozitarët kanë mbetur pa u suspenduar vetëm Shukrije Bytyqi dhe Ilir Deda.

Suspendimi vlen vetëm për seancën e sotme.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/suspendohen-per-seancen-e-sotshme-deputetet-e-opozites/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala