Surroi krahason Thaçin me Millosheviçin

Autori:Avdyl Pajaziti

Publicisti, Veton Surroi në një postim në llogarinë e tij në facebook ka postuar dy thënie të ndara duke krahasuar zëvendëskryeministrin e Kosovës Hashim Thaçi me kasapin e Ballkanit, siq është quajtur Sllobodan Millosheviç.

“Nëse nuk dimë të punojmë , së paku dimë të rrihemi, Sllobodan Milosheviq, mars 1991.
Nuk i kishim pritë me kafe por me përgjigjen e merituar qyqarët që ikën me bisht ndër shalë, Hashim Thaçi,shkurt 2016”, shkruan Surroi./Gazeta Fjala/

vetoni

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/surroi-krahason-thacin-me-milloshevicin/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala