Supermagjistari i iPad-ve: Ja çfarë është në gjendje të bëjë (Video)

Autori:Avdyl Pajaziti

Simon Pierro ka bërë një emër si një magjistar me një specialitet shumë të veçantë. Në vend se thjesht duke u mbështetur në mashtrime të zakonshme, iluzionet e tij të gjitha fillojnë në një ekran të iPad.

 

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/supermagjistari-i-ipad-ve-ja-cfare-eshte-ne-gjendje-te-beje-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala