Super-bunkeri i familjeve të pasura (FOTO)

Autori:Avdyl Pajaziti

Në Rothenstein të Gjermanisë disa familje të pasura kanë vendosur që të ndërtojnë njëbunker modern, i cili do ti ndihmojë shumë ato në rast të ndonjë të papriture që mund të ndodhë në botë.

Shpesh kemi diskutuar në lidhje me fundin e botës dhe nëse njëmoment i tillë vjen atëherë dhe vetë të pasurit nuk mund ti shmangen një fenomeni të tillë dhe duket se si zgjidhje kanë gjetur këtë bunker super-luksoz.

Image

Image
Image
Image
Image
Image
/albeu.com/

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/super-bunkeri-i-familjeve-te-pasura-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala