Sulmon dhe fyen policen, arrestohet llapjani

Autori:Gazeta Fjala

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se është arrestuar një person pasi që dyshohet se, i njëjti për shkak të veprimeve-zhvillimeve të fundit në vend, ka sulmuar dhe fyer zyrtaren policore.

Ngjarja ka ndodhur dje rreth orës 11:15 në Podujevë.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/sulmon-dhe-fyen-policen-arrestohet-llapjani/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala