Sulmojnë motrat, arrestime në Prishtinë e Suharekë

Autori:Gazeta Fjala

Një person është arrestuar Prishtinë pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht motrën e vet. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta ka pranuar tretman mjekësor.

Me urdhër te prokurorit i dyshuari dërgohet ne mbajtje.Një sulm tjetër ndaj motrës së vet ka ndodhur në Suharekë.

I dyshuari është arrestuar. Kurse, viktima ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta ka pranuar tretman mjekësor. Me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/sulmojne-motrat-arrestime-ne-prishtine-e-suhareke/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala