Sulmohet “Western Union”, grabiten 4 mijë euro

Autori:Zekirja Shabani

Dy persona të maskuar dhe nën kërcënimin e armëve të zjarrit kanë sulmuar filialin e “Western Union” që gjendet afër urës së Ibrit, me ç’rast kanë grabitur 4 mijë euro.

Ngjarja ka ndodhur të enjten reth orës 09:00 në Mitrovicë.

Lajmin për KosovaPress e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë për rajonin e Mitrovicës Avni Zahiti.

Ai nuk ka dhënë detaje shtesë por ka thënë se hetimet janë në rrugë të mirë për të gjetur autorët e këtij rast

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/sulmohet-western-union-grabiten-4-mije-euro/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala