Sulmohen dy policë në Pejë

Autori:Avdyl Pajaziti

Dy zyrtarë policorë janë sulmuar përderisa ishin në kryerje të detyrës.

Ata, siç raporton policia janë sulmuar nga dy meshkuj shqiptarë, të cilët më vonë janë arrestuar dhe janë dërguar në mbajtje.

Policia nuk jep detaje tjera shtesë, përderisa raporton se dy policët kanë pësuar lëndime të lehta trupore.

Ngjarja raportohet të ketë ndodhur dje në rrugën “Eliot Engël”, rreth mesditës.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/sulmohen-dy-police-ne-peje/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala