Studentët protestues mblidhen para rektoratit

Autori:Gazeta Fjala

Siç edhe ishte paralajmruar studentet kanë filluar të mblidhen para rektoratit për të protestuar.

Ata po kërkojnë afatet shtesë dhe kushtet për provime. Me këto kërkesa ishte protestuar edhe para rektoratit .

Një lajmërim të tillë e ka bërë udhëheqësi i Grupit të Studentëve të Pavarur, Argjent Softolli./ Gazeta Fjala/

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/studentet-protestues-mblidhen-para-rektoratit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala