Studentët në radhë, zyrtarët e UP-së në Facebook (Video)

Autori:Zekirja Shabani

Zyrtarët e administratës së Fakultetit Juridik gjejnë kohë të merren me rrjete sociale derisa radhët e studentëve për të kryer shërbime janë të gjata.

Gazeta Fjala ka siguruar një video amatore në të cilën shihen zyrtarët e administratës së këtij fakulteti derisa kontrollojnë llogaritë e tyre në Facebook, ndërsa studentët presin për të kryer shërbime.

Për më tepër shikojeni videon:

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/studentet-ne-radhe-zyrtaret-e-fakultetit-ne-facebook-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala