Stadiumi i Barcelones dikur si stadiumi i Drenicës

Autori:Zekirja Shabani

Një foto e vjetër që po qarkullon në internet tregon se si dukej para shumë vitesh stadiumi i njërit nga klubet më të mëdha botërore, Barcelona.

Sic shihet edhe në foto, tifozët e këtij klubi janë vendosur në kodrën mbi stadium, ngjashëm sic ndodhte në Skënderaj kur luante Drenica vendës deri para pak vitesh.

stadiumi

 

drenica

 

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/stadiumi-i-barcelones-dikur-si-stadiumi-i-drenices/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala