Stacionë pa ulëse në kryeqytet (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Në stacionin e autobusëve përballë Pallatit të Rinisë, mungon vendi ku mund të ulen dhe të presin udhëtarët.

Qytetarë të shumtë ankohen se nuk kanë ku të ulen për të pritur autobusin e tyre.

Prej tyre ka edhe njerëz të moshuar të cilët duhet të qëndrojnë në këmbë derisa linja e tyre të vie.

Kto foto të bëra nga Gazeta Fjala e dashmojnë gjendjan aktuale të kesaj kabine.

11885331_846456462106605_5171950728902327168_n

11028014_846456412106610_3367995885639559812_n

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/stacion-pa-ulese-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala