Specialja votohet në 17:30

Autori:Avdyl Pajaziti

Kuvendi i Kosovës është duke vazhduar punimet në të cilat po diskutohet rreth Gjykatës Speciale.

Përderisa deputetët, disa po shprehin qëndrimet pro dhe disa të tjerë kundër, votën e tyre do të mund ta japin në votimin, i cili sipas kryetarit të Kuvendit, Kadri Veseli do të mbahet në ora 17.30.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/specialja-votohet-ne-1730/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala