Specialja nuk shkon më në Kuvend

Autori:Zekirja Shabani

Shefat e grupeve parlamentare nuk kanë rënë dakord që të mbahet seanca për Gjykatën Speciale të enjten, sic ishte paralajmëruar.

Kryetari i Kuvendit Kadri Veseli ka thënë se nuk kanë arritur të gjejnë gjuhë të përbashkët gjatë këtij takimi dhe se nuk do të ketë seancë tjetër në Kuvend për Gjykatën Speciale.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/specialja-nuk-shkon-me-ne-kuvend/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala