Specialja as këtë të enjte s`shkon në Kuvend

Autori:Avdyl Pajaziti

Kryesia e Kuvendit të Kosovës ka mbajtur sot një mbledhje shumë të shkurtër në të cilën u vendos që seanca parlamentare e radhës të mbahet të enjten ku do të flitet vetëm për buxhetin e Kosovës.

Gjykata Speciale nuk do të jetë në rendin e ditës as të seancës plenare të 16 korrikut.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/specialja-as-kete-te-enjte-sshkon-ne-kuvend/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala