Spahiu: Bahtirit vështirë t’i merret një cent lëre më 3 katunde

Autori:Avdyl Pajaziti

Analisti politik, Nexhmedin Spahiu, gjatë intervistës për Orën e Fundit, së bashku me kryetarin e Mitrovicës, Agim Bahtirin, ka lavdëruar këtë të fundit që nuk po lëshon për lëvizjen e kufirit administrativ dhe vendosmërinë për largimin e bllokadës mbi urën e Ibrit.

“Nuk guxon që kufiri të vendoset në Ibër.”

“Kryetari i Mitrovicës ka traditë familjare në negocim, këtij është e vështirë t’i merret një cent lëre më 3 katunde”.

“Ndoshta me një kryetar tjetër komune edhe kjo do të ndodhte ose ndonjë parti tjetër këto që janë në qeveri”, ka shtuar Spahiu, njofton Klan Kosova.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/spahiu-bahtirit-veshtire-ti-merret-nje-cent-lere-me-3-katunde/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala