Sot në Bruksel diskutohet për çështjet e telekomit

Autori:Avdyl Pajaziti

Ministrja për Dialogun e Qeverisë së Republikës së Kosovës, Edita Tahiri, sot në Bruksel do të udhëheqë delegacionet e Kosovës në takimet për çështjet e Telekomit, IBM-së dhe Produkteve Medicionale.

Takimet trepalshe do të mbahen deri më 21 maj.Ndërkohë, Tahiri ka paralajmëruar se në fund të këtij muaji do të diskutohet edhe për barrikadën te ura e Ibrit.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/sot-ne-bruksel-diskutohet-per-ceshtjet-e-telekomit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala