Sot mban mbledhje Kryesia e Kuvendit

Autori:Avdyl Pajaziti

Kryesia e Kuvendit të Kosovës ka caktuar për sot një mbledhje në orën 12. Në njoftimin për media nga Kuvendi i Kosovës njoftohet se Kryesia sot mban mbledhje me kryetarët e grupeve parlamentare.

Ndonëse nuk janë bërë të ditur pikat e rendit të ditës të cilat do të diskutoheshin për t’u vendosur në seancë, sipas të gjitha gjasave mund të caktohet një seancë për ratifikimin e MSA-së.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/sot-mban-mbledhje-kryesia-e-kuvendit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala