Sot intervistohen kandidatët për anëtarë të kushtetueses

Autori:Gazeta Fjala

Sot në ndërtesën e Kuvendit të Kosovës organizohet intervistomi i kandidatëve për anëtarë të Gjykatës Kushtetuese të Republikës së Kosovë.Testimi  me shkrim, organizuar  nga Komisioni për Intervistaimin e kandidatëve për anëtarë të Gjykatës Kushtetuese do të filloj nga ora 10:00, ajo do të mbahet në sallën  S-1 të Kuvendit, transmeton Gazeta fjala.

Ndërkohë që intervista me gojë, është paraparë të mbahet me datën 11 nëntor- 2015. /Gazeta Fjala/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/sot-intervistohen-kandidatet-per-anetare-te-kushtetueses/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala