Sot do të shpërthejë “bomba” e radhës nga Zoran Zaevi

Autori:Avdyl Pajaziti

LSDM-ja sot do të vazhdojë me publikimin e materialeve që dëshmojnë veprime komprometuese të qeveritarëve.

“Bombën” e sotme e ka paralajmëruar zëdhënësi i partisë, Petre Shilegov, në rrjetin social Facebook.

“Bombë dje? Jo sot është bomba”, ka shkruar Shilegov.

Si zakonisht konferenca për shtyp pritet që të mbahet në orën 14:00 në selinë e partisë në Shkup. /Shenja/

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/sot-do-te-shpertheje-bomba-e-radhes-nga-zoran-zaevi/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala