Sot bëhen hetimet e përleshjes së mbrëmshme

Autori:Avdyl Pajaziti

Ekipet e njësive përkatëse të Policisë së Kosovës tek sot në mëngjes janë duke bgërë hetimet e përleshjes së mbrëmshme ndërmjet aktivistëve të LVV dhe policisë.

Ekipet kanë dal në vendin e ngjarjes dhe janë duke bërë ekzaminimet përkatëse.

I tërë kryeqyteti është bllokuar nga kolonat e gjata që janë në trafik.

Në këto momente është e bllokuara rruga “Luan Haradinaj” pasi që në këtë pjesë mbrëmë kishte pas përleshje mes Policisë dhe protestuesve pas arrestimit të liderit të LVV, Albin Kurti. /Zëri/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/sot-behen-hetimet-e-perleshjes-se-mbremshme/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala