Sony publikon detaje të reja për Xperia Z4

Autori:Avdyl Pajaziti

Telefoni Xperia Z4 i Sony-it do të mbajë dizajnin e njëjtë që ishte prezantuar për linjën Xperia Z në vitin 2013.

Telefoni i ri do të ketë procesor Snapdragon 810, 3GB RAM, 32GB hapësirë të brendshme dhe ekran 5.1inç me rezolucion 1080p, ndërsa kamera kryesore besohet të jetë 20.7MP.

Pritet që Sony Xperia Z4, të dalë në treg gjatë verës.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/sony-publikon-detaje-te-reja-per-xperia-z4/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala