Skenderaj: Dy të mitura keqpërdoren seksualisht

Autori:Avdyl Pajaziti

Policia e Kosovës njofton që në qytetin e Skenderajt janë keqpërdorur seksualisht dy vajza, të cilat janë të moshës nën 16 vjet.

Për këtë rast që thuhet se ka ndodhur me 4 shkurt janë arrestuar dy meshkuj të dyshuar se kanë kryer këtë vepër penale.

Me urdhër të prokurorit të dy të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/skenderaj-dy-te-mitura-keqperdoren-seksualisht/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala