Skënder Hyseni takon XX-in në Amerikë

Autori:Gazeta Fjala

Për Ministrinë e Punëve të Brendshme, emri i drejtorit të FBI-së është sekret dhe nuk duhet bërë publik.

Këtë trajtim ia ka bërë kjo ministri nëpërmjet një komunikate për media, me të cilën tregon se ministri Skënder Hyseni gjatë vizitës në Shtetet e Bashkuara, ka takuar drejtorin Policisë Federale Amerikane. Por emrin e tij e fsheh duke dhe e mbanë “sekret” duke e koduar me “XX”.

Mirëpo, emri i drejtorit të FBI-së është, James B. Comey dhe gjendet në faqen zyrtare në internet së bashku me fotografinë shkruan Insajderi.com

FBI-1-768x505

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/skender-hyseni-takon-xx-in-ne-amerike/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala