Skandaloze: “Kaçika” në mes trotuarit në Prishtinë (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Një grumbull kofsha shpezësh,  kanë zënë trotuarin përballë Ministrisë së Arsimit në Prishtinë.

Siç shihet edhe në foto të realizuar nga gazeta Fjala, pronari I ndonjë biznesi duket se ka përtuar ti hedhë në kontejner kaçikët që u ka skaduar afati dhe më e lehtë për të ka qenë hedhja në rrugë./Gazet Fjala/.

11269628_10206569544746211_636354168_n

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/skandaloze-kacika-ne-mes-trotuarit-ne-prishtine-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala