‘Simpsons’ do të mbetet pa Ned Flanders

Autori:Avdyl Pajaziti

Fansat e ‘The Simpsons’ do të duhet të fillojnë të mësohen të jetojnë pa Mr.Burns, Ned Flanders dhe Principal Skinner.

Aktori Harry Shearer, i cili i bën zërat e karaktereve në fjalë, ka bërë një tweet se do ta braktisë filmin animuar pas 26 sezonave.

Shearer thotë se shkaku i largimit të tij është arsye kontraktore.

Ndërsa prodhuesi i James Brooks, thotë se “Filmi do të vazhdojë. Harry nuk do të jetë pjesë e saj, urojani çdo të mirë”.

Ndërsa, fansat në postimet e tyre të Twitter, thonë se filmi nuk do të jetë i njejtë pa të, pasi që ka humbur disa prej karaktereve kyçe.

Screenshot 2015-05-14 11.23.29

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/simpsons-do-te-mbetet-pa-ned-flanders/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala