Sigurimi pozicionohet në sallën e Kuvendit (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Personeli i sigurimit ka nisur të pozicionohet brenda sallës së Kuvendit, raportojnë gazetarët e Kohës nga vendi i ngjarjes.

Sigurimi ka vendosur kontroll të rreptë deri te hyrja e sallës për deputetët.

Kryesia e Kuvendit ka konfirmuar se seanca plenare do të nisë në ora 11.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/sigurimi-pozicionohet-ne-sallen-e-kuvendit-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala