Sigurimi largon me forcë deputetët nga salla

Autori:Gazeta Fjala

Sigurimi i Kuvendit ka filluar që me forcë t`i largoj deputetet e opozitës nga salla.

Ata qëu nxorrën me dhunë nga salla e Kuvendit të Kosovës janë, Visar Ymeri, Albin Kurti, Mytaher Haskuka, Aida Dërguti dhe Shqipe Pantina. Për largimin e deputeteteve sigurimi ka kërkuar ndihmën nga sigurimi i gjinisë femërore.

aida

shqipe

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/sigurimi-nxhejj-me-force-deputetet-nga-salla/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala