Sigurimi e kthen mbrapsht Kadri Veselin

Autori:Gazeta Fjala

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli nuk i ka shpëtuar kontrollit gjatë hyrjes në seancë.

Ai ka pasur diçka në xhep, dhe është kthyer mbrapsht nga sigurimi.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/sigurimi-e-kthen-mbrapsht-kadri-veselin/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala